Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení. Ďalšie informácie

Filtrácia (4 produkty)
Aktívne filtre

Kategórie

Obnoviť

Vlastnosti

Vitamín C

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

GAL C-komplex 1333mg (90 kapsúl)

11,90 €

GAL C-komplex, 1333mg vitamín C, 100mg extrakt z hroznových jadier a šupiek + 200mg bioflavonoid x 45 dávok

Obsahuje vysoké dávky vitamínu C a rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú pri jeho vstrebávaní a recyklácii, spolu s bioflavonoidmi. Šupka z červeného hrozna a výťažky zo semienok v ňom tiež pomáhajú obranyschopnosti tela, sú silnými antioxidantmi a sú prospešné aj kvôli účinku na srdce, cievy a zrak.

Tento produkt obsahuje vitamín C v jeho prirodzene sa vyskytujúcej forme v matici synergických rastlinných extraktov. Patentovaný extrakt z čierneho korenia, BioPerine®, napomáha vstrebávaniu.
A komplex citrusových bioflavonoidov a šupky z červeného hrozna a semienok obsahujú prírodné účinné látky, ktoré sa v prírode tiež nachádzajú v potravinách bohatých na vitamín C, nie náhodou.

Dávkovanie: 2 x 1 kapsula denne s jedlom. Najlepšie sa distribuuje počas dňa, tj. 1 na jedlo, ale všetky 2 sa dajú zhromaždiť súčasne.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú spotrebu! Ak ste liečený, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať doplnok výživy. Doplnky výživy nie sú lieky, nemajú liečivý účinok, nie sú vhodné na liečenie alebo prevenciu chorôb

GAL Magne-C Askorbát horečnatý+Vitamin C 200g (100dávka)

18,90 €

Niektoré formy horčíka sa využívajú dobre, zatiaľ čo iných je ich nedostatok. Citrát horečnatý je dobre využitý, ale u mnohých spôsobuje hnačky. Citrát horečnatý je soľ horčíka s kyselinou citrónovou, zatiaľ čo askorbát horečnatý je soľ vitamínu C s jeho prírodnou (L-) formou. Nespôsobuje hnačky a je zdrojom horčíka okrem vitamínu C. Je menej kyslý ako tradičný vitamín C, takže je ideálny aj pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním kapsúl, pretože pri konzumácii rozpustenej v tekutine sa nemusíte obávať našej zubnej skloviny. Je tiež dobrým zdrojom vitamínu C pre tých, ktorí pociťujú reflux / pálenie záhy z vysokých dávok konvenčného vitamínu C. Pre toto všetko je askorbát horečnatý ideálnym zdrojom horčíka a vitamínu C pre každého!

Dávkovanie: Odporúčame konzumovať 1 čajovú lyžičku (2g) denne rozpustenú v tekutine. Pre deti: v pomere k telesnej hmotnosti, s dospelým s hmotnosťou 60 kilogramov.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú spotrebu! Ak ste liečený, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať doplnok výživy. Doplnky výživy nie sú lieky, nemajú liečivý účinok, nie sú vhodné na liečenie alebo prevenciu chorôb.

Availability: Vypredané

Emtech - Emóció 7.84 fermentovaný nápoj so živou flórou a s lipozomálnymi vitamínmi C a D3

26,00 €

Tekutý doplnok stravy, ktorý vám prináša trojitý úžitok s kombináciou vitamínov C a D3, ktoré fungujú v dokonalej harmónii s prospešnými mikroorganizmami, ktoré obsahuje, aby prirodzene posilnili imunitu vášho tela.

Odporúča sa 2 × 25 ml denne, ktoré obsahuje 1000 mg vitamínu C a 2000 IU (50 µg) vitamínu D3, ktorý je potrebný každodennena udržanie zdravia vášho tela. Špeciálnou vlastnosťou Emotion 7.84 je, že prospešné mikroorganizmy v ňom sú v aktívnom – nelyofilizovanom – stave, vďaka čomu môžu priaznivo pôsobiť hneď po vstupe do tela.

Dávkovanie: 2x denne, 1x25ml ráno a 1x25ml večer

GAL Liposomalný vitamín C - FENU komplex, 90ks

37,30 €

90 kapsúl, prípravok s technológiou FenuMAT™, na udržanie neustále vysokej hladiny vitamínu C.

Kombinácia FenuMAT™ a lipozomálnych technológií otvorila nový horizont v zvyšovaní hladiny vitamínu C s použitím iba prírodných zložiek.

Vie viac ako tradičné vitamíny C a viac ako len predĺžený vitamín C. Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, zníženiu únavy, normálnemu fungovaniu nervového systému a udržaniu normálnej psychickej funkcie.

Dávkovanie: na všeobecné použitie odporúča 1 kapsula denne. Na maximalizáciu priebežnej hladiny vitamínu C sa odporúča až 9 kapsúl denne (napr. 3 kapsuly každých 8 hodín).

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Neprekračujte odporúčanú spotrebu! Ak ste liečený, ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete užívať doplnok výživy. Doplnky výživy nie sú lieky, nemajú liečivý účinok, nie sú vhodné na liečenie alebo prevenciu chorôb