Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení. Ďalšie informácie

Zoznam produktov značky Stadelmann

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Stadelmann Olej na masáž hrádze 20ml

11,50 €

Olejček s jemne kvetinovou vôňou, určený na prípravu a ochranu hrádze, tiež na jej regeneráciu po pôrode. Nie vždy je nutné zažiť pri pôrode nepríjemný nástrih. Ženské telo má v oblasti hrádze funkciu vysokej elasticity, ktorú podporíte používaním tohto olejčeka. 

Zloženie: ľubovník v olivovom oleji, olej z pšeničných klíčkov, pupalkový olej, ruža, muškátová šalvia

Availability: Vypredané

Stadelmann - Olej na boľavé zúbky - 20ml

15,50 €

Olejček s korenistou vôňou, ktorého bylinné zložky zvoľnia napätie pri prerezávaní zúbkov. V prípade potreby vmasírujte pár kvapiek oleja z vonkajšej strany detského líčka, prípadne premasírujte oblasť nad alebo pod pusinou, a to tak, aby ste zvonka masírovali presne to miesto, kde sa z ďasienka tlačí zúbok. Takýmto spôsobom sa boľavá oblasť krásne zahreje, čo zmierni napätie a dieťa upokojí.

Napätie samozrejme zmizne až s prerezaním zúbka, tento olejček však dieťatku dokáže bolesti výrazne zmierniť. Detičky, ktoré olejček používajú, si ho v prípade potreby už aj pekne samé vypýtajú - čo je znak toho, že im je olejček veľmi príjemný.

Použite ho pri očividnom nepokoji dieťatka, ale aj preventívne (napríklad pred spaním). Olejček použite za deň tak často ako treba.


Zloženie: ľubovník v olivovom oleji, pupalkový olej, rímsky harmanček, levanduľa, klinček

Availability: Vypredané