Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení. Ďalšie informácie

Zoznam produktov značky EM-TECHNOLOGY HUNGARY KFT.

Počet produktov: 3

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Emtech - Emóció 7.84 fermentovaný nápoj so živou flórou 1000ml

22,50 €

Viac ako výživový doplnok 

Jedinečný, fermentovaný nápoj so živou flórou s efektívnymi mikroorganizmami, ako aj vzácnymi, všeobecne známymi extraktmi višne, modrého hrozna a čiernych ríbezlí, ktoré majú antioxidačný účinok.

Požívanie nápoja emócia 7.84 so živou flórou pomáha optimalizovať črevnú flóru a procesy metabolizmu, vytvára rovnováhu v tráviacom systéme a prirodzeným spôsobom podporuje našu imunitu.

Živé klíčky v dennom množstve: 30ml: 7x108

Odporúčané denné dávkovanie:

- pre dospelých na posilnenie, udržanie imunity: 20-30 ml denne 1-2x

- pre dospelých v prípade choroby: denne 2 x 30 ml

- pre malé deti 5 ml denne 1-2x

- pre staršie deti 10 ml denne 1-2x (pre mladistvých platí dávkovanie dospelých).

Prípravok je možné konzumovať vo forme koncentrátu, alebo zriedene v 2 dl tekutiny. Nesmie sa používať s horúcimi napojmi (napr. horúci čaj)

Neprekročte dennú odporúčanú dávku! Doplnok výživy nenahradzuje vyrovnanú, pestrú stravu a zdravú životosprávu Skladovanie: na suchom, chladnom mieste. Držte mimo dosahu detí.

Emtech - Emóció 7.84 fermentovaný nápoj so živou flórou a s lipozomálnymi vitamínmi C a D3

26,00 €

Tekutý doplnok stravy, ktorý vám prináša trojitý úžitok s kombináciou vitamínov C a D3, ktoré fungujú v dokonalej harmónii s prospešnými mikroorganizmami, ktoré obsahuje, aby prirodzene posilnili imunitu vášho tela.

Odporúča sa 2 × 25 ml denne, ktoré obsahuje 1000 mg vitamínu C a 2000 IU (50 µg) vitamínu D3, ktorý je potrebný každodennena udržanie zdravia vášho tela. Špeciálnou vlastnosťou Emotion 7.84 je, že prospešné mikroorganizmy v ňom sú v aktívnom – nelyofilizovanom – stave, vďaka čomu môžu priaznivo pôsobiť hneď po vstupe do tela.

Dávkovanie: 2x denne, 1x25ml ráno a 1x25ml večer

Manju Fermentovaný nápoj 500 ml

90,00 €

Manju na báze EM (Efektívne Mikroorganizmy) je produkt vyvinutý špeciálne pre ľudskú spotrebu: vysoko účinný nápoj na udržanie a znovuzískanie zdravia. Manju je forma emócií vyvinutá pre priame nádory.

Manju je číra kvapalina zlatej farby bez zápachu s mnohými fyzikálno-chemickými vlastnosťami. Najmä vďaka tomu je ľudské telo schopné veľmi ľahko produkt absorbovať a absorbovať množstvo antioxidantov, bioaktívnych látok a minerálov obsiahnutých v Manju.

Odporúčaná dávka:

  • Pri vážnejších ochoreniach: 10-20 ml 3x denne
  • V miernejších prípadoch: 10-20 ml 2x denne
  • Na prevenciu: 5-10 ml 2x denne

Miešanie Manju s inými nápojmi neznižuje účinok. Môže sa konzumovať samostatne, zmiešané s vodou, čajom, kávou alebo džúsom.

Neprekračujte odporúčanú dávku! Produkt nenahrádza vyváženú, pestrú stravu a zdravý životný štýl. Držte mimo dosahu detí.

Manju podporuje samoliečebné procesy tela a zvyšuje účinnosť prirodzených obranných mechanizmov tela.

Manju nemá žiadne škodlivé vedľajšie účinky alebo vedľajšie účinky. Manju je výživový doplnok; samozrejme nenahrádza odborné lekárske ošetrenie ani pestrú stravu!